Akrojógový retreat

Víkendový retreat, Tukleky 3. – 5.9. 2021

O retreatu

AKRO jógový retreat na statku Dobroživa – ZAČÁTEČNÍCI

3.-5.9.2021

Akrojóga představuje perfektní formu pohybu. Buduje sílu, flexibilitu, rovnováhu a koordinaci. Učí naslouchat vlastnímu tělu, umí nás dostat do totálního flow a stavu přítomnosti. Buduje důvěru i sebedůvěru, práci s vlastním tělem i párovou spolupráci.

Víkend bude dokonalou akcí velmi intenzivního charakteru, takže si odnesete hodně. Kvalitní základy a správnou techniku, typy na trénink a  řadu akrojógových pozic. Mimo jiné získáte nové kamarády, probudíte radost a hravost a chuť se dále rozvíjet.

V akrojógové části se budeme se věnovat samostatným prvkům i přechodům z jedné pozice do druhé, stojkám, rozvoji síly a flexibility.

Na programu budou i masáže, terapie, hry, funkční warm-up

Začínáme 3.9 v 16:00 a končíme 5.9. ve 13:00. Každý den začínáme rozcvičkou, která je před snídaní a končíme večerním blokem /po večeři/. Mezi dopoledním blokem a odpoledními workshopy je čas na oběd.

Akce je určena primárně začátečníkům. Pro účast není potřeba mít partnera, hlásit se můžete i sólo.

Lektoři: těšíme se na všechny v plné sestavě teamu: Péťa a Ondra /Punk Yoga/, Daniela /Acrobalance/ a Filip s Kateřinou.

 O statku: Statek Dobroživa se nachází v malebném prostředí Vysočiny. Statek je unikátním prostorem s atmosférou, která vás okouzlí. Stodola, kde se cvičí je vybavena měkkou podlahou z tatamů, takže vlastní podložku není třeba vozit.  Berme prosím na zřetel, že Statek prochází rekonstrukcí a vše se buduje kousek po kousku. Pro cvičení v letní sezóně se však jedná o perfektní prostor.

Adresa: Tukleky 2, 396 01 Humpolec

Ubytování: vlastní ve stanu. Začátkem září je ještě krásné počasí a na statku se dá kempovat na travnaté ploše. Další možností pro nocování je půda a pokud nemáte stan, dá se nocovat i na půdě. Matrace jsou k dispozici, postačí spacák a deka.

Teplá voda/sprcha plně funguje a krásná řeka je 15 minut chůze přírodou

Jídlo: 3x denně, domácí vegetariánské, případně veganské.

Cena: 3000 /1500,- záloha se platí předem/

Registrace a veškeré info na:  acroyogaregistrace@gmail.com, případně FB messenger https://www.facebook.com/Acrobalance.cz 

Retreaty se vypisují průběžně. Nové datum a místo konání je vždy uveřejněno dopředu.

Popis retreatu je více méně stejný. Pokud máte dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Akrojóga představuje všestrannou formu pohybu. Rozvíjí sílu i flexibilitu. Učí nás vnímat vlastní tělo i rozvíjet párovou spolupráci.

Donec hendrerit ipsum eu viverra finibus. Duis dictum lacus non ligula dictum dictum. Aenean finibus dui velit.

– Lui Harison –

Fusce est mauris, efficitur quis porttitor ornare dolor. Phasellus commodo porta metus, sit amet ultrices.

– Rafayel Kim –