Akrojógový retreat

Víkendový retreat na statku v Lozicích

O retreatu

Legendární víkendový retreat na statku v Lozicích 27. – 29.10. 2023

O RETREATU

Víkend s akrojogou, párovou akrobacií a masážemi si nesmíš nechat uniknout

Těšíme se na staré známé i nové tváře.

Víkend připravujeme v širokém teamu tak aby jste si odnesli co nejvíce nových zkušeností získaly inspiraci z mnoha zdrojů.

Prodloužený víkend s akrojógou, handstandy a terapií je určen všem, kteří milují pohyb a chtějí zažít nezapomenutelné chvíle. Víkend je intenzivní, ale pracujeme progresivně na všech aspektech, které jsou pro akrojógu důležité. Zaměřujeme se samozřejmě na párový pohyb ale i na rozvoj vlastních pohybových dovedností.

Naučíte se hodně nového a stoprocentně si akci užijete.

V Akrojógové části budeme rozvíjet partnerskou spolupráci. Budeme pracovat na jednodušších i složitějších prvcích a přechodech na zemi i ve stoje. Budeme rozvíjet sílu i flexfibilitu. Chceme vám předat kvalitní základy na kterých se vám bude dobře a smysluplně stavět. Klíčovým faktorem partnerské akrobacie a akrojógy je partnerská souhra a schopnost naslouchat a vnímat druhého. Zaměříme se na pochopení a rozvoji tohoto principu. Do vaší další praxe to přinese větší kvalitu a mnohem rychlejší progres.

Stojky/handstandy jsou nádherné a komplexní cvičení, které posiluje, rovná a protahuje celé tělo. Začít s nimi může každý. Není zde žádné omezení věkem, sílou ani zkušenostmi. Je to nádherná, zábavná a naplňující cesta.

Bodywork/terapie je nedílnou součástí sólových i partnerských cvičení. Kultivuje dotek, zklidňuje, učí nás naslouchat. Terapii si zaslouží každý z nás. Budeme se inspirovat zejména thajskou masáží ale i jinými technikami. Naučíte se prvky i několik sekvencí, které vám udělají dobře. A představte si tu nádheru  – masírovat se u sálajících kamen a světle svíček. To jsou nezapomenutelné chvilky.

Tento víkend je určen pro MIX level /začátečníci i pokročilejší jsou vítáni./

Víkend probíhá na ekofarmě, v krásném citlivě zrekonstruovaném statku v Lozicích na Chrudimsku. Na cvičení je k dispozici světlý prostorný sál s dřevěnou podlahou. Stylové ubytovani: dvě velké ložnice – každá se sociálním zařízením, originálně řešené původní prostory, vestavěná patra, klenuté stropy. Těšit se můžete na vegetariánskou bio stravu z lokálních zdrojů, ručně vyráběný sýr a čerstvě upečený chléb… a hlavně na spoustu akrojógy, blahodárné masáže a zábavy!

Více o místě pobytu na: www.usedlost.org

Modelový program:

8:00- 9:15 -warm-up, stretching, handstands

10:30 – 13:00 – handstands/acro

16:30 – 19:00 – acro, tématický blok

20:30 – 22:00 /23:00/ – bodywork, terapie

Volné chvíle vyplní jídlo, návštěva cukrárny , focení, hry a jiné aktivity

Lektoři:

Daniela Dušková & Marek Cinko & Adam Nemčík, Bohdan & Péťa, Filip & Katka

Filip a Káťa – neuvěřitelně sehrané duo. Filip praktikuje akrojógu již pres 10 let a nikdo ho neporazí v e všech možných rotacích, točkách, technicky komplikovaných sekvencích.

Bohdan a Péťa – další fenomenálmí dvojka – bezchybně mastrují standing Akro a neustále na sobě pracují. Jejich úroveň je velmi vysoká /a vysoko/.

Daniela Duskova – jedna z prvních certifikovaných lektorek akrojogy s mnohaletou praxí. Specializuje se hlavně na začínající nadšence. Její další doménou je terapie a masáže všeho druhu.

Marek Cinko – legenda sama o sobě, umělec, handstandista – dlouholetý akrojogýn a hlavně zdroj nesmrtelných vtipů.

Adam Nemčík – biohacker, silák, funkční trénink, překonávání limitů. Adam skvěle doplňuje náš tým.

Termín: 27. – 29.10. 2023

Místo: statek Lozice, Lozice 32, okres Chrudim Strava: vegetariánská / plná penze

Cena: Early bird 5000 Kč , plná cena 5200 Kč. Cena zahrnuje ubytováni, stravu a mnoho hodin skvělého programu.

Early bird cena platí do 15.9.2023

Doprava: po vlastní ose, začínáme vždy v pátek lekcí v 16:30 a končíme v neděli kolem 15:30.

Přihlášky na e-mail: info@acrobalance.cz.

Platba: zálohu 1800,- CZK uhraďte na účet 2400299127/2010, VS: 2729102023, do poznámky uveďte své jméno a e-mail. Zbytek částky se hradí v hotovosti na místě.

Retreaty se vypisují průběžně. Nové datum a místo konání je vždy uveřejněno dopředu.

Popis retreatu je více méně stejný. Pokud máte dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Akrojóga představuje všestrannou formu pohybu. Rozvíjí sílu i flexibilitu. Učí nás vnímat vlastní tělo i rozvíjet párovou spolupráci.

Donec hendrerit ipsum eu viverra finibus. Duis dictum lacus non ligula dictum dictum. Aenean finibus dui velit.

– Lui Harison –

Fusce est mauris, efficitur quis porttitor ornare dolor. Phasellus commodo porta metus, sit amet ultrices.

– Rafayel Kim –