Masážní workshop

Jednodení model masážního workshopu o dvou blocích.
"
masazni_workshop_1920

Jednodenní masážní workshop

Intenzivní masážní workshop, který vás rozhodně nebude nudit. Zaměříme se na prvky z thajské i olejové masáže i na akupresurní body. Naučíme se kratší sekvence cílené na problematické partie, které pak můžete spojovat do vlastní sekvence. Pokryjeme celé tělo, včetně hlavy/obličeje a břicha.

Ze všech svých kurzů které jsem absolvovala i z několikaleté praxe vybírám prvky a techniky, které fungují a nejlépe se mi osvědčily. Výsledná sekvence je tedy kombinací vícero stylů a je celkem originální.

Kromě toho, že se hodně naučíte  se na konci budete cítit skvěle, protože se budete nejen masáž učit ale v průběhu dne samozřejmě také spoustu masáže dostanete. Budete se cítit nejen obohaceni o nové poznatky, ale také příjemně zrelaxováni a v dobré náladě.

Na masáž je fajn dorazit s partnerem, ale není to podmínkou.

STRUKTURA:

BLOK I. 9:00 – 13:00

BLOK II: 14:00-18:00

CENA: záleží na konkrétním zaměření, délce bloků, ale v případě celého dne /dva 3,5 – 4hodinové bloky se cena pohybuje od 1000 do 1500/osoba.

 

*Program workshopu su dá modifikovat i podle konkrétních potřeb. Můžeme se zaměřit více na thajskou masáž, věnovat se problematickým partiím nebo masáž přizpůsobit párům.

** S sebou je dobré si přinést prostěradlo/sarong  – které bude sloužit na pokrytí podložky a ručník. Pro větší pohodlí se bude hodit i deka na přikrytí a s sebou dále přibalte I ponožky, velmi pohodlné tepláky a triko a mikinu s dlouhým rukávem.

 

.

thai_yoga_massage_1920

Dotek, který léčí

Co se jednou naučíš ti nikdo nevezme. Dávání i přijímání masáže patří k těm nejpříjemnějším zážitkům.