Masážní workshop

Model jednodenního workshopu masáží, který můžeme uspořádat ve vašem studiu

O workshopu

Intenzivni masážní workshop, který vás rozhodně nebude nudit. Zaměříme se na prvky z thajské i olejové masáže i na akupresurní body. Naučíme se kratší sekvence cílené na problematické partie, které pak můžete spojovat do vlastní sekvence. Pokryjeme celé tělo, včetně hlavy/obličeje a břicha.
Ze všech svých kurzů které jsem absolvovala i z několikaleté praxe vybírám prvky a techniky, které fungují a nejlépe se mi osvědčily. Výsledná sekvence je tedy kombinací vícero stylů a je celkem originální.
Kromě toho, že se hodně naučíte se na konci budete cítit skvěle, protože se budete nejen masáž učit ale v průběhu dne samozřejmě také spoustu masáže dostanete. Budete se cítit nejen obohaceni o nové poznatky, ale také příjemně zrelaxováni a v dobré náladě.
Na masáž je fajn dorazit s partnerem, ale není to podmínkou.
STRUKTURA:
BLOK I. 9:00 – 13:00
BLOK II: 14:00-18:00
CENA: záleží na konkrétním zaměření, délce bloků, ale v případě celého dne /dva 3,5 – 4hodinové bloky se cena pohybuje od 1000 do 1500/osoba.

*Program workshopu su dá modifikovat i podle konkrétních potřeb. Můžeme se zaměřit více na thajskou masáž, věnovat se problematickým partiím nebo masáž přizpůsobit párům.
** S sebou je dobré si přinést prostěradlo/sarong – které bude sloužit na pokrytí podložky a ručník. Pro větší pohodlí se bude hodit i deka na přikrytí a s sebou dále přibalte I ponožky, velmi pohodlné tepláky a triko a mikinu s dlouhým rukávem.

Workshopy se vypisují průběžně. Nové datum a místo konání je vždy uveřejněno dopředu.

Popis workshopu je více méně stejný. Pokud máte dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Výuka masáží může být také individuální nebo situována pro páry.

Co se jednou naučíš ti nikdo nevezme. Dávání i přijímání masáže patří k těm nejpříjemnějším zážitkům.

Donec hendrerit ipsum eu viverra finibus. Duis dictum lacus non ligula dictum dictum. Aenean finibus dui velit.

– Lui Harison –

Fusce est mauris, efficitur quis porttitor ornare dolor. Phasellus commodo porta metus, sit amet ultrices.

– Rafayel Kim –