MASSAGE THERAPY

ART OF HEALING TOUCH

O mých masážích

Masáže a bodywork

Masážím se věnuji sedmým rokem a přivedla mě k nim právě akrojóga, které se také věnuji. Thajská masáž je totiž součástí akrojógy a zakončuje lekci. Na akro workshopech a akcích se masážním blokům věnujeme vždy.

Moje masáže jsou víc terapie než jen rutina. Na den mám vždy jen jednoho klienta, víc by bylo na úkor kvality. Věnuji se thajské masáži, olejové, relaxační, tantra masážím, trauma release a Chi nei tsang /léčebná masáž břicha a orgánů/. Moje nejoblíbenější masáž je kombinací stylů, které praktikuji. Snažím se naslouchat svým klientům a vybrat pro ně to nejlepší.

 

Masáže dle domluvy 

PRAHA

OBJEDNÁVKY

00420 721 582 937
info@danieladuskova.com

Služby

Co nabízím

Masáž basic – 1200 CZK

Základní masáž. trvá okolo 1,5 hodiny. Projdeme téměř celé tělo. Může být čistě thajská, olejová nebo kombinace obou.

Masáž kompletní – 1800 CZK

Masáž trvá 2,5 hodiny. Věnujeme se celému tělu, včetně břicha, rukou a obličeje. Kombinace thajské, olejové a chi nei tsang. Případně podle vašeho přání.

CHi nei tsang- 2100 CZK

Kompletní , hloubková masáž břicha. Posiluje imunitu, trávení i funkci orgánů. Dovede léčit i po psychické stránce, kdy se uvolní bloky a traumata. Trvá okolo 2 hod.

Masáže na míru podle domluvy a potřeb

Pokud máte cílené přání, můžeme zkonzultovat a vytvořit masáž na přesně míru.

Masáže u vás doma +600 CZK

Po domluvě je možná masáž i u vás doma.  Příplatek záleží na vzdálenosti. V rámci Prahy cca 600 CZK. Pro přesnou cenu mě prosím kontaktujte.

MASÁŽNÍ WORKSHOPY

Jednodenní masážní workshop

Intenzivni masážní workshop, který vás rozhodně nebude nudit. Zaměříme se na prvky z thajské i olejové masáže i na akupresurní body. Naučíme se kratší sekvence cílené na problematické partie, které pak můžete spojovat do vlastní sekvence. Pokryjeme celé tělo, včetně hlavy/obličeje a břicha.
Ze všech svých kurzů které jsem absolvovala i z několikaleté praxe vybírám prvky a techniky, které fungují a nejlépe se mi osvědčily. Výsledná sekvence je tedy kombinací vícero stylů a je celkem originální.
Kromě toho, že se hodně naučíte se na konci budete cítit skvěle, protože se budete nejen masáž učit ale v průběhu dne samozřejmě také spoustu masáže dostanete. 

 

Chcete se také naučit masírovat? 

Překvapte třeba partnera originálním dárkem

Jednodenní masážní workshop

vypisuji průběžne
prohlédni si modelový program 🙂

 

Zvýhodněné balíčky 

Při zakoupení balíčku 5ti masáží najednou získáš slevu 10 % z celkové ceny 🙂 Vyplatí se to a na vybrání masáží máte 1 rok.

Oleje

Na masáže používám především BIO panenský kokosový olej a RAW avokádový olej. Thajské uvolňující masti, BIO aromatické oleje a velmi kvalitní přírodní esenciální oleje značky DOTERRA.

Cena – sleva

V případě že si nemůžete masáž dovolit, můžeme dát dohromady slevu, případně najít cestu, které bude vyhovovat oběma.

Kam přijít na masáž

Pohybuji se mezi Prahou a Jičínem. Masáže nabízím v obou lokalitách. Pro komfort vašeho prožitku mohu dorazit i k vám domů. Příplatek za cestovné záleží podle vzdálenosti /krátké vzdálenosti neúčtuji/. Vše záleží na domluvě 🙂

Praha

U vás doma

Masáž působí blahodárně nejen na tělo ale i na naši psychiku. Uklidňuje, relaxuje a léčí. Nezáleží na tom, jestli vaše tělo bolí nebo se jen potřebujete zastavit a nadechnout.

Pravidelnou masáží lze dosáhnout odstraněné blokád a bolestivých míst na těle.

Masáž je v podstatě meditací. Dostane nás do přítomného okamžiku. a uvědomnění vlastního těla.

Kontakt

Zavolejte nebo napište mail.

telefon

00420 721 582 937

e-mail

info@danieladuskova.com

místo

Praha 7, Letná
nebo u vás doma