Tantra massage course

31.8 – 5.9.2021

lektoři: Dhyan Yogi a Nama Devi 

O retreatu

Tantra Massage Course
Czech Republic
31. August – 5. September 2021
Course description in english: https://www.conscioustantra.org/alchemytantramassage

Dotek je našim primárním smyslem. A je to také úžasný a mocný nástroj jak se naladit a propojit sám se sebou i s ostatními. Mnohdy si jeho sílu ani neuvědomujeme. A přitom v hloubce naši mysli toužíme, prahneme po vědomém laskavém doteku. Všichni dobře víme, že obyčejné vřelé objetí často znamená více než tisíce slov. Dotek je forma energie, vibrace, která léčí naše tělo i mysl.
Tantra massáž nám pomůže tento dar více poznat a pochopit.

Kurz tantra masáže vám pomůže nejen více pochopit sílu doteku, ale zároveň se dozvědět i něco o sobě. Mimo jiné jak vyčistit hlavu od chaotických myšlenek, jak se uzemnit a vnímat lépe přítomný okamžik. Tantra masáž nás učí jak se lépe nacítit na svého partnera a užít si léčivý dotek jak z pozice toho kdo dává tak i z pozice příjímajícího.
Tantra otevírá naše srdce, navozuje harmonii a zklidnění, učí pozitivnímu přístupu k životu, důvěře v sebe i v ostatní.Tantrická masáž přináší hluboké poznání a zážitek, který obohatí celý náš život.
Až po kurzu masáže potkáte své kamarády a uslyšíte otázky typu… „co jsi dělal,, ….“ vypadáš šťastněji, jinak“… je to normální a přirozený efekt.

 

Co umí tantra masáž
Tantra masáž pracuje s vitální životní energií. Zahrnuje mnohé formy dotyku včetně smyslného a erotického.
Balancuje systém čaker v našem těle, a přináší hluboký léčivý prožitek. Odstraňuje blokace a stagnující emoce. Pomáhá našemu tělu obnovit přirozený tok energie a harmonizeje tělo i duši. Může nás přivést do extatického stavu vrcholné blaženosti.
Kurz je otevřen pro všechny, jednotlivce i páry, začínající i experty. Pokud se přihlásíte v páru, záleží jen na vás, zda budete chtít pracovat i s ostatními či prožít tuto úžasnou zkušenost jen ve dvou. Tantra masáž upevňuje partnerský vztah, dává mu novou dimenzi, oživuje lásku i intimní vztah.

Kurz bude zaměřen na: 
• Práci s vlastní energií, uzemnění, meditace;
• Obnovení toku primární sexuální energie;
• Vědomý pohyb a prožitek;
• Hluboké propojení skrze léčivý vědomý dotek
• Zvládnutí celé sekvence tantra masáže

 

Modelový program
7:30 AM – Aktivní meditace či partnerská ranní jóga
9:00 AM – Snídaně
10:30 AM – Dopolední blok
1:00 PM – Oběd
2:30 PM – Odpolední blok
4:30 PM – Volný čas
7:00 PM – Večeře
8:30 PM – Večerní blok
10:00 PM – Konec vedeného programu
Každý den vás čeká bohatý vedený program, ale budete mít také osobní prostor na to, abyste vstřebaly nové zážitky. Ve volném čase můžete využít také možnost soukromých masáží, osobního koučing či konzultace.
Po ukončení tréninku si vybudujete pevné, solidní znalosti jak praktikovat celkovou tantra masáž.
Odnesete si s sebou přehledný manuál a získáte také certifikát o absolvování kurzu.
Pokud se budete chtít stát profesionálním tantra masárem/masérkou, je toto váš ideální základ. Tento kurz je prvním modulem. Dále navazuje ještě modul II a III..

 

Učitelé:
Dhyan Yogi / modern Tantra Master, Shaman, and Sexual Healer-Bodyworker/
Jeho životním posláním je šířit lásku, radost, vědomí za pomoci tanry a šamanismu. Na svých lekcích nás učí jak se osvobodit z naprogramovaného stereoptypu, balancovat obě naše energie /části – mužskou a ženskou. A samozřejmě jak pomocí tantry všeobecně vylepšit náš život a jak ji zařit do každodenní rutiny. Svoje studenty učí znovu/objevit podstatu jejich bytí, životní energii a plynutí všesměrné lásky.
Dhyan založil školu vědomé tantra a šamanismu /Conscious Tantra and Shamanism school/ a věnuje se výuce po celé Evropě i ve světě. V Itálii také založil retreatové centrum ConsciousLand.
Dhyn studoval u mistra Osha v jeho ašrámu, a jak sám říká – tento krok mu pomohl objevit napojení na tantru a vstoupit na určenou životní cestu – spirituální i duševní.
Dhyan je certifikovaným učitelem školy Tantra Essence. K jeho dalším učitelům patří i tantra mistr Ma Ananda Sarita. U Wilberta Alixe studoval Ritual Trance Dance and Soul Dance. Je certifikovaným učitelem Tantra Yogy
Connected to humans, nature and spirit, he integrates in himself and in his transmission all aspects of life, from grounded sexuality to deep spirituality.

Nama Devi /Tantric Priestess, Healer and Bodyworker/.
Pracuje s jednotlivci i páry a pomáhá jim objevit jejich plný potenciál. Ve svých terapiích se zaměřuje na posílení vnitřní životní sexuální energie, která je klíčem šťastného a naplňeného života.
Věnuje se i práci se ženami, pomáhá jim pochopit a osvobodit jejich sexualitu.
Na začátku své cesty se věnovala zejména šamanismu a práci s energiemi, poté se seznámila s učením a filozofií mistra Osha a to změnilo celý její život.
Spolu s Dhyanem Yogi otevřela školu vědomé tantry a šamanismu a spolu se věnují výuce tantry formou kurzů, retreatů a workshopů v rámci Evropy i světa.
Pro prohloubení své tantrické /spirituální cesty se neustále sebevzdělává. Mezi její učitele patří Master Ma Ananda Sarita a Miranda Gray. V chrámu Wat Ram Poeng v Thajsku studovala meditaci Vipassana. Je certifikovanou lektorkou Tantra Yogy / Shri Kali ashram in India/.

 

Místo:

Retreatové centrum Lažánky
www.sugama.cz
Meditační centrum Lažánky se nachází asi 25 km západně od Brna na okraji českomoravské Vysočiny. Centrum je zasazeno do malebné krajiny poblíž chráněného území Bílého potoka.
Retreatové centrum Lažánky se nachází na zcela privátní lokalitě. Statek je obklopen zahradou a loukami. Součástí komplexu je i sauna /kterou lze využívat denně/ a venkovní bazén. Nedaleko centra je i zatopený kaolínový lom ideální pro koupání a bahenní rituály.
Těšit se můžete na stylové prostředí, krásný sál s dřevěnou podlahou a 3x denně vegetariánskou stravu. Ubytování v 4-8 lůžkových pokojích. K dispozici je i šest 2lůžkových celoročně obyvatelných chatek.

Kontakt a informace: daniela.duskova1@gmail.com

Cena retreatu:
Plná cena: 22500 CZK/870EUR/single        21500CZK/830EUR/pár
Eary bird: 19900CZK/770 EUR/single           17900CZK/670EUR/pár

Early bird cena platí do 15.6.2021. Zálohu 5160CZK/200EUR/1osoba, prosím uhraďte do 15.6.2021. Zbytek ceny zaplaťte do 12.8.2021

Plná cena platí po 15.6.2021. Zálohu prosím uhraďte do 12.8.2021. Rozdíl do plné části retreatu musí být uhražen do 19.8.2021.

Přihlášky na retreat přes e-mail: daniela.duskova1@gmail.com
Uhrazená záloha je součastně rezervací vašeho místa na retreatu.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.